Bielizna i akcesoria Victoria’s Secret – co je wyróżnia?

Luksusowa bielizna koronkowa, komplety ozdobione błyszczącymi cyrkoniami, subtelne mgiełki do ciała oraz torebki skórzane i nie tylko to główne produkty, z których słynie amerykańska marka. Victoria’s Secret to firma znana na całym świecie. Skąd wziął się fenomen jej artykułów? Sprawdź!

Kilka słów o historii marki

Przedsiębiorstwo miało swoje początki w 1977 roku. Co ciekawe, inspiracją dla nazwy firmy była sama królowa Victoria, która uwielbiała gorsety i luksusową bieliznę. Celem marki było stworzenie ekskluzywnych produktów, w których kobiety poczują się piękne. Dlatego szyte artykuły znacznie różniły się od dostępnych w latach 70. modeli. Marka tworzyła kobiecą bieliznę z wysokiej jakości materiałów.

O przedsiębiorstwie zrobiło się głośno m.in. za sprawą pokazów mody, w których uczestniczyły najbardziej znane modelki, nazywane Aniołkami Victoria’s Secret. Bycie na liście ambasadorek marki zapewniało jeszcze większy prestiż w branży fashion i nie tylko. 

Kultowa bielizna ozdabiana kamieniami szlachetnymi

Na pokazach marka proponuje ekskluzywną bieliznę dekorowaną złotem i prawdziwymi kamieniami szlachetnymi. Jej biustonosze i majtki stały się bestsellerami. Obecnie można kupić zestawy udekorowane na ramiączkach staników i paskach stringów cyrkoniami.

W ofercie jest również mnóstwo innych produktów, w tym:

  • koronkowa i klasyczna bielizna,
  • piżamy oraz szlafroki,
  • stroje kąpielowe,
  • kosmetyki i kosmetyczki,
  • odzież sportowa,
  • torebki w różnych rozmiarach,
  • walizki i akcesoria podróżne.

Dlaczego produkty Victoria’s Secret są tak cenione?

Kobiety na całym świecie pokochały markę ze względu na wysoką jakość produktów. To ekskluzywne artykuły, które tworzone są z luksusowych materiałów, przyjemnych dla skóry. Wśród stosowanych do szycia bielizny i piżam tkanin należy wskazać m.in. jedwab. Torebki wykonywane są ze skóry i nie tylko. Dlatego kupno produktów  Victoria’s Secret to świetny wybór. Przekonaj się o tym sama!