Ekspresy Siemens EQ 6 Plus – najważniejsze funkcje

Miłośnicy aromatycznej kawy z pewnością nie przejdą obojętnie obok tego urządzenia. Ekspres marki Siemens wyróżnia się szeregiem imponujących funkcji, jest łatwy w obsłudze i przyrządza smaczne napoje zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkownika. Czego chcieć więcej? Warto dokładniej poznać ten sprzęt i zachwycić się jego możliwościami!

Co wyróżnia ekspres Siemens EQ 6 Plus S300?

Zaawansowane funkcjonalności i innowacyjne technologie wykorzystane podczas produkcji tego modelu sprawiły, że użytkownicy z radością korzystają z jego potencjału. Wśród najważniejszych cech należy wymienić przede wszystkim:

  • trzystopniową regulację mocy kawy – zadowoli każdego, niezależnie od tego, czy lubi bardzo mocny i pobudzający, czy łagodny napój,
  • automatyczne spienianie mleka – znacznie przyspiesza proces przyrządzania i sprawia, że kawa zachwyca prezencją niczym z renomowanej kawiarni,
  • ceramiczny młynek – nie nagrzewa się podczas pracy, dzięki czemu napój zachowuje swój smak i aromat,
  • automatyczne odkamienianie i czyszczenie – urządzenie przez długi czas będzie działać bezawaryjnie,
  • wyświetlacz dotykowy ułatwiający obsługę,
  • możliwość dopasowania ilości napoju do konkretnych potrzeb,
  • przyrządzanie ulubionej kawy za dotknięciem jednego przycisku,
  • samoistne odłączanie zasilania po upływie określonego czasu – to dbałość o oszczędność pieniędzy wydawanych na rachunki za prąd.

Idealna temperatura parzenia dla zachwycającego smaku i aromatu kawy

Jedną z istotnych cech charakteryzujących ciśnieniowy ekspres Siemens EQ 6 Plus S300 jest zapewnienie optymalnej temperatury parzenia, która odpowiada za osiągnięcie idealnego smaku kawy. Ceramiczny młynek równo mieli ziarna – można dobrać intensywność mielenia do własnych preferencji. Ten model przyrządza wiele rodzajów kaw – od klasycznego espresso, poprzez efektowne latte macchiato, aż do cappuccino. Można w nim wykonać także kawę z mlekiem oraz americano. Ma miejsce na dwie filiżanki, co pozwala usprawnić podejmowanie gości.

Ekspres Siemens EQ 6 Plus S300 – funkcjonalność przede wszystkim

Na uwagę zasługuje łatwa dbałość o higienę. Poza automatycznym odkamienianiem urządzenie czyści też układ mleczny, w którym spieniane i dozowane jest mleko. To dodatkowo podnosi walory smakowe przygotowywanych napojów i oszczędza czas użytkownika. Należy też wspomnieć o stylowym designie tego sprzętu. Wpisze się on w aranżację każdej kuchni i zachwyci nienachalną estetyką oraz schludnym wyglądem w nowoczesnej odsłonie.

Warto wybrać ekspres do kawy Siemens EQ 6 Plus S300 i cieszyć się smacznymi napojami w zaciszu domowym

Już nie trzeba wybierać się do kawiarni aby delektować się smaczną kawą niczym od profesjonalnego baristy. Wystarczy zaopatrzyć się w ekspres marki Siemens i można cieszyć się różnorodnością aromatycznych napojów w swojej własnej kuchni. Zaawansowane funkcjonalności przyczyniają się do satysfakcji z korzystania z tego urządzenia – warto zaprosić je do swojego domu jeśli jest się miłośnikiem malej czarnej lub efektownej mlecznej pianki.